X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

زمزمه های ظهور


برخی حوادث و رویدادهایی که در یکی دو سال گذشته در جهان رخ داده، بویژه انتشار اخباری در زمینه انتظار مسیحیان برای بازگشت حضرت عیسی مسیح، علیه السلام، در آغاز هزاره سوم میلادی، شور و شوق ظهور مصلح آخرالزمان، حضرت بقیة الله الاعظم، ارواحنافداه، را در جامعه ما دامن زده است و این زمزمه را در میان بسیاری از مشتاقان و منتظران قدوم آن حضرت پدیده آورده که آیا ظهور نزدیک نیست؟ آیا نباید در آینده نزدیک در انتظار وقوع واقعه خوش ظهور بود؟ و... 


ادامه مطلب

تاریخ ارسال : دوشنبه 29 دی 1393 15:52 | چاپ مطلب

رویکرد استراتژیک به اخبار آخرالزمان


سؤال اساسی این است که این همه اخبار برای چیست؟ ترسیم دوران پیش از ظهور از جنبه‌های مختلف سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و ... موقعیت جبهة حق و باطل در هنگام ظهور و مختصات پس از ظهور با این بسط و گسترش به چه منظور است؟ اگر فقط برای «دادن امید» یا «باوراندن قطعیت آن» و مانند اینها بود با جملاتی کوتاه اما مکرر مثل «یملأ الأرض قسطاً و عدلاً» «کما ملئت ظلما و جورا» نیز به دست آمده و ... 


ادامه مطلب

تاریخ ارسال : دوشنبه 29 دی 1393 15:41 | چاپ مطلب

مهدی موعود عجل الله تعالی فرجه الشریف بهار دلها و جانها


زندگی، شیرین است و با عمری پربرکت و طولانی و با عافیت و سلامتی، شیرین تر؛ «طبیعت»، زیباست و با بهاری خرّمی بخش، روح­افزا و مهر گستر زیباتر؛ «جامعه» شکوهمند است و با حاکمیت عدالت، مساوات، صلح و حق­طلبی شکوهمندتر. «حیات بشری» ، دوست داشتنی است و با آرایه­های اخلاق انسانی ، خردورزی و دین داری ، دوست داشتنی­تر و ... اما افسوس که مرگ و نابودی همواره در کمین اینها است!! 


ادامه مطلب

تاریخ ارسال : دوشنبه 29 دی 1393 15:33 | چاپ مطلب

بهار شکوفایی علم و صنعت


بر خلاف گمان باطل افرادی که تشکیل حکومت مهدوی را مایه عقب­گرد بشر به شیوه­های زندگی اولیه معرفی می­کنند، عصر حکومت جهانی امام زمان، دوران شکوفایی بشر در ابعاد مختلف از قبیل صنعت، تکنولوژی و توسعه همه­جانبه است؛ به گونه‌ای در پیشرفت­های صنعتی و تکنولوژی، تحولی بسیار عظیم رخ خواهد داد که با توجه به روایات، می­توان آن را بی‌نظیرترین ایام بشری در زمینه­های مختلف نام برد. 


ادامه مطلب

تاریخ ارسال : دوشنبه 29 دی 1393 15:20 | چاپ مطلب

امـــــام زمــــــان کــــــجـــــایـــــی ؟؟؟


قرآن میگه یعقوب برا یوسف گریه کرد ، یعقوب پیغمبر ، یوسف پیغمبر ! یعقوب می دونست یوسفش کجاست! می دونست سالمه ! می دونست در کاخه ! می دونست مشکل نداره ! پیغمبر خدا بود ! می دونست و گریه می کرد !  اون وقت ما که نمی دونیم یوسف فاطمه کجاست ، ما چه قدر باید گریه کنیم !؟ 


ادامه مطلب

تاریخ ارسال : دوشنبه 29 دی 1393 14:14 | چاپ مطلب

امام مهدی(ع) در کلام امام حسین(ع)


وجود مقدس حضرت بقیة الله الاعظم ، اروحناله الفداء، در معارف به عنوان «خونخواه کشته کربلا» (1) شناخته شده و شیعیان همراهی با آن امام منصور برای گرفتن انتقام خون حسین(ع) و یارانش را یکی از آرزوهای بزرگ خود می دانند، (2) تا جایی که در هر عاشورا به یکدیگر اینگونه سر سلامتی می دهند:

«اعظم الله اجورنا بمصابنا بالحسین(ع)و جعلنا و ایاکم من الطالبین بثاره مع ولیه الامام المهدی من آل محمد» (3) 


ادامه مطلب

تاریخ ارسال : یکشنبه 28 دی 1393 14:13 | چاپ مطلب

دیدار دانشجو شراب خوار با آیت الله بهجت(ره)


دانشجو بود…دنبال عشق و حال، خیلی مقید نبود، یعنی اهل خیلی کارها هم بود، تو یخچال خونه ش مشروب هم میتونستی پیدا کنی….

از طرف دانشگاه اردو بردنشون قم…قرار شد با مرحوم آیت الله بهجت(ره)هم دیدار داشته باشن..از این به بعد رو بذارید خود حمید براتون تعریف کنه… 


ادامه مطلب

تاریخ ارسال : یکشنبه 28 دی 1393 13:25 | چاپ مطلب

دل شود امشب شکوفا در زمین


دل شود امشب شکوفا در زمین

می زند لبخند شادی بر زمین


آسمان ِ دل تبسم می کند

روی ماهت را تجسم می کند


ای مسیح آل پیغمبر سلام

انتهای سوره ی کوثر سلام 


ادامه مطلب

تاریخ ارسال : یکشنبه 28 دی 1393 13:15 | چاپ مطلب

حداقل از منتظرین فرج باشیم


ای کاش می‌نشستیم و درباره این که حضرت ولی‌عصر علیه‌السلام چه وقت ظهور می‌کند، باهم گفت‌و‌گو می‌کردیم، تا حداقل از منتظرین فرج باشیم. اشخاصی را می‌خواهند که تنها برای آن حضرت باشند. 


ادامه مطلب

تاریخ ارسال : یکشنبه 28 دی 1393 13:04 | چاپ مطلب

تا ما دور هستیم،ظهور نزدیک نیست


چه فرقی می کند اینکه امسال هزار و صد و سی و نهمین سال غیبت باشد یا هزار و صد و سی و هشتمین سال، وقتی تمام این سال ها با خون دل گذشته و تمام تفاوتش یک سال خون گریه کردن بیشتر یا کمتر است. من نمی توانم جشن های نیمه شعبان را در خود هضم کنم. یا حضرت نور؛ تنها ما هستیم که می توانیم فرارسیدن هزار و صد و چندمین اندوه نیامدنت را مصرّانه جشن بگیریم. 


ادامه مطلب

تاریخ ارسال : یکشنبه 28 دی 1393 12:47 | چاپ مطلب