X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

سخت در اشتباهند

شهید چمران در یکی از سخنرانی هایش می گوید:

کسانی که فکر می کنند باید گوشه ای بخوابند تا حضرت صاحب الزمان(عج)ظهور بفرمایند و جهان را از عدل و قسط پر کنند،سخت در اشتباهند.

مردم ما باید بیشتر تلاش کنند،بیشتر مبارزه کنند و این تحول و تکامل نفسی را هر چه سریع تر در روح و قلب خود ایجاد نمایند،تا باعث تسریع در ظهور حضرت شوند.

اگر جوانان ما در اعتقادشان به خود بقبولانند که حضرت صاحب الزمان(عج)در میان آن ها زندگی می کند و شاهد اعمالشان است ،رفتار و زندگی و فداکاری و مرگ و حیات آن ها تغییر کیفی می کند و چه بسا حرکت بزرگی در حرکت تکاملی جوانان ما به سوی مدینه فاضله ایجاد می شود...

در حال حاضر نیز،اگر مردم ما با این حقیقت روشن،آگاه شوند که تنها یک آرزو دارند و آن،ظهور حضرت صاحب الزمان(عج)است،و بعد هم بدانند که او در میان آنان زندگی می کند،مراقب اوضاع آن هاست،دل او از این رنج ها و خون ریزی ها خونین است،و خودش آرزو دارد که هر چه زودتر ظهور فرماید،به این نتیجه می رسند که وظیفه ماست تا برای تسریع در ظهورحضرتش هر چه شدیدتر و هر چه سریع تر در خود تحول ایجاد کنیم و خود را آماده سازیم و به آن درجه از رشد عقلی و ایمانی و اخلاقی برسانیم که توان تحمل آن وجود مبارک را داشته باشیم.


 کتاب سربازان خورشید،ص186

منبع ما:http://sahebalzaman.org

تاریخ ارسال : شنبه 2 تیر 1397 14:59 | چاپ مطلب

(0)

برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام : *
پست الکترونیک : *
وب سایت :

ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد